قوانین و مقررات وب سایت بیت باران

با ثبت نام در وب سایت بیت باران کلیه شرایط مقررات و قوانین پذیرفته و قابلیت رهگیری دارد.

1.برای خرید و فروش در سایت بیت باران باید ابتدا احراز هویت خود را تکمیل کرده. ( ثبت مشخصات فردی, ثبت مشخصات حساب بانکی, اپلود تصویر مدارک خواسته شده که نمونه آن در سایت قرار دارد. )

2. هر کاربر تنها می تواند با کارت بانکی ثبت شده و تایید شده ی خود ( که به اسم خود فرد ثبت نام کننده است. ) خرید و فروش انجام دهد. در غیر این صورت پرداخت با هر کارت بانکی دیگر موجب عدم شارژ حساب کاربری فرد شده و مبلغ واریز شده حداکثر ظرف مدت 72 ساعت به همان کارت مبدا عودت داده خواهد شد.

3. کاربران, به هیچ عنوان حق اجاره دادن حساب کاربری خود به دیگران و دراختیار گذاشتن مدارک و حساب های بانکی خود به اشخاص غیر را ندارند. در اختیار گذاشتن اطلاعات, مدارک و حساب کاربری خود به دیگران, خلاف قوانین سایت بوده و هرگونه عواقب آن بر عهده ی کاربر خاطی می باشد. طبق اعلام پلیس فتا درصورت اجاره دادن حساب خود به دیگران و پولشویی توسط کلاهبرداران, شما نیز مجرم محسوب شده و به مراجع قضایی ارجاع داده خواهید شد.

4. کاربران بیت باران تعهد می دهند که از خدمات سایت بیت باران تنها برای خود استفاده نموده و مسئولیت استفاده از خدمات بیت باران برای فرد غیر که فرآیند احراز هویت را طی نکرده باشد به عهده کاربر خواهد بود. شماره حساب اعلام شده به سایت و همچنین آدرس کیف پول ها جهت برداشت رمزارز نیز می بایست متعلق به کاربر بوده و کاربران مجاز به دادن آدرس کیف پول متعلق به اشخاص دیگر نیستند.

5. هرگونه سهل انگاری کاربران در حفظ اطلاعات امنیتی از جمله گذرواژه کاربر، به عهده‌ی شخص کاربر بوده و بیت باران هیچ مسئولیتی به عهده نخواهد داشت. اکیداً توصیه می شود از گذرواژه پیچیده و امن و کد شناسایی دوعاملی استفاده شود.

6. در صورت تمایل برای برداشت ارزهای دیجیتال، مسئولیت ارائه‌ی آدرس صحیح کیف پول به عهده‌ی کاربر خواهد بود. در صورت بروز هر گونه مشکل اعم از اشتباه در ورود آدرس صحیح، نقص آدرس، مشکلات کیف پول مقصد و بلوکه شدن دارایی‌های کاربران در کیف پول مقصد، هیچ گونه مسئولیتی به عهده ی بیت باران نخواهد بود.

7.بیت باران در مقابل واریز کوین یا توکن بر بستر ( شبکه ) اشتباه یا کوین هایی که توسط بیت باران پشتیبانی نمی شود, هیچ گونه مسولیتی نداشته و مسولیت واریز اشتباه به عهده ی خود کاربر بوده و کاربر حق هیچ گونه شکایتی را نخواهد داشت.

8. کاربر می‌پذیرد که به جز در موارد مورد تعهد بیت باران، حق هیچ گونه داعیه، طلب و شکایت از سایت بیت باران، مدیران، کارمندان و افراد مرتبط با این سایت را نخواهد داشت.

9.اگر بیت باران وجوه یا رمز ارزی را به صورت اشتباه به حساب کاربر منظور یا در محاسبات خود هرنوع اشتباهی نماید, هر زمان مجاز و مختار است که راسا و مستقلا و بدون انجام هیچ گونه تشریفات اداری و قضایی و دریافت اجازه کتبی از متعهد ( صاحب حساب ) در رفع اشتباه و برداشت از حساب های وی اقدام نماید و تشخیص بیت باران نسبت به وقوع اشتباه و یا لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود و کاربر حق هیچ نوع اعتراضی را نخواهد داشت.

10. درصورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام در هریک از معاملات, بیت باران حق دارد مستقلا آن معامله را لغو کند و دارایی کاربر را به حساب خودش عودت دهد.

11. در صورت هرگونه سوء استفاده از کد ریفرال بیت باران در فعالیت‌های خلاف قانون، تمامی مسئولیت آن به عهده کاربر بوده و بیت باران هیچ گونه مسئولیتی در قبال هرگونه سوء استفاده از سیستم معرفی خود به هر نحو ندارد. همچنین بیت باران حق باطل کردن کد معرف و بستن حساب در صورت مشاهده هرگونه سوء استفاده بدون نیاز به دستور قضایی را خواهد داشت.

12. حداقل خرید و فروش روزانه در سایت بیت باران 300 هزار تومان , حداکثر خرید روزانه معادل 20 میلیون تومان می باشد. حداکثر فروش به بیت باران نامحدود می باشد اما حداکثر تا سقف 200 میلیون تومان در روز کاربر مجاز به تسویه حساب و برداشت ریال به حساب بانکی خود می باشد.

13.در خواست های تسویه حساب ( انتقال به کارت بانکی ) که تا ساعت 23:30 همان روز ثبت شوند, در اولین روز کاری بعد ( اولین سیکل پایا ) واریز می شوند.

14. درصورتی که کیف پول شما دارای کد تگ می باشد حتما آن را در قسمت مورد نظر وارد کنید. درغیر این صورت ارز ارسالی در کیف پول شما قرار نخواهد گرفت و امکان بازگشت تراکنش نیز وجود نخواهد داشت و بیت باران هیچ مسولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

15. پس از درخواست خرید و پرداخت فاکتور امکان لغو تراکنش و بازگشت دادن وجه وجود نخواهد داشت.

16. به دلیل ترافیک موجود در شبکه , انتقال ارز به کیف پول شما ممکن است با تاخیر صورت گیرد. لذا تا پایان فرایند انتقال و کانفرم شدن آن در شبکه صبور باشید.

17. .برای فروش ارز دیجیتال خود به بیت باران ابتدا مقدار ارزی را که قصد فروش آن را دارید در فیلد مقدار ارز وارد نمایید. سپس دقیقا به همان مقدار ارز مورد نظر را به ادرس ثبت شده ما درهمین صفحه انتقال داده و سپس شناسه تراکنش را در فیلد مورد نظر ثبت کنید. بعد از کانفرم شدن ارز ارسالی در شبکه حساب شما شارژ خواهد شد. در صورتی که شناسه تراکنش را ثبت نکرده باشید و ارز مورد نظر ظرف مدت 15 دقیقه در شبکه کانفرم نشود و به ولت بیت باران منتقل نشود, بیت باران می تواند معامله فوق را لغو کرده و بعد از کانفرم شدن ارز در شبکه, ارز مورد نظر را به ولت فروشنده عودت دهد.

18. توجه داشته باشید که دقیقا به همان مقداری که برای فروش ثبت کردید ارز را انتقال دهید . همچنین اگر کارمزد انتقال در شبکه را پایین درنظر بگیرید ممکن است چند ساعت تا چند روز زمان ببرد تا تراکنش کانفرم شود و یا حتی ممکن است تراکنش کانفرم نشود و بعد چند روز برگشت داده شود.

19. کارمزد انتقال ارز مورد نظر در شبکه برعهده کاربر می باشد.

20. بیت باران این اطمینان را می‌دهد که دارایی‌های کاربران در کیف پول داخلی بیت باران را نزد خود به امانت و به بهترین شکل و با بالاترین استانداردهای امنیتی ممکن، حفظ نماید. در صورت بروز هرگونه مشکل امنیتی، بیت باران متعهد به جبران خسارت خواهد بود.

21.موجودی کیف پول داخلی شما, دقیقا برابر با مقدار واریزی کوین یا توکن شما به ولت داخلی بیت باران که در پروفایل کاربریتان قابل نمایش است می باشد.

22. تمامی آدرس های مربوط به کوین و توکن های کیف پول داخلی شما, متعلق به بیت باران می باشد و کوین ها و توکن های واریزی یا خریداری شده ی شما به ولت داخلی تان , تنها نزد بیت باران نگهداری می شوند.

23. بیت باران هیچ گونه مسولیتی در قبال سود یا زیان حاصل از خرید و فروش شما نخواهد داشت.

24. ساعات کاری بیت باران همه روزه از 8 صبح الی 1 بامداد می باشد.

25. تنها راه های ارتباطی پشتیبان های بیت باران با شما از طریق خود سایت ( تیکت و پشتیبانی انلاین ) و همچنین شماره های ثبت شده در قسمت ارتباط با ما می باشد. بیت باران هیچ گونه پشتیبانی از طریق واتس اپ, تلگرام , اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و تنها در صورت نیاز از طریق شماره های ثبت شده در قسمت ارتباط با ما با شما تماس خواهد گرفت. لذا از در اختیار قرار دادن اطلاعات حساب کاربری و شخصی خود به برخی افراد سودجو و کلاهبردار که در شبکه های اجتماعی خود را پشتیبانان بیت باران معرفی می کنند, جدا خودداری کنید.